#

Curling Tallinn pakub Tondiraba Jäähallis igaühele võimalust õppida kurlingut meie klubi treeneri juhendamisel. Avalik kurling ootab osalejaid eelregistreerimise alusel. Pane ennast järgmisele vabale treeningule kirja juba siit.

Avaliku kurlingu treeningutele on oodatud nii juba oskajad mängijad, kui ka inimesed, kes varem mänguga tutvust teinud ei ole. Ootame osalejaid alates 12.eluaastast. Osalejatel on kohustus järgida kohapeal instruktorite ja treenerite juhiseid. Osavõtt maksab inimese kohta 10€ ja treeningu kestvuseks on 1,5h.

Tondiraba Jäähalli kurlinguhalli tulles soovitame:

  • Riietuda sportlikult ja soojalt. Kurlinguhallis on ca 6C sooja ja seega tasub panna ennast soojalt riidesse. Mängides on vajalik kanda pükse, mis laseks jalgadel vabalt liikuda, seega teksad ei ole sobilik riietus. Soovitatav on kaasa võtta müts ja kindad.
  • Kui soovid riideid kohapeal vahetada, siis palun tule kohale aegsasti, enne treeningu algusaega.

Kogu vajalik varustus (harjad, jalanõud, kivid jne) on kurlinguhallis olemas. Iga osaleja vastutab enda elu ja tervise eest ise, aga hea treeningkogemuse aluseks on instruktori poolt antud juhiste järgimine.

Registreerimine avalikele kurlingu sessioonidele asub siin. Eelregistreerimine on kohustuslik