13. august 2016 Fred Randver

Hea curlingu sõber!

Hea curlingu sõber!

Curling alustas Eestis 16. hooaega ning juba täna on selge, et see saab olema ajalooline. Esmakordselt Eesti curlingu ajaloos on meie mängijatel võimalik tagada pääs olümpiamängudele!

Olümpiaunistus paneb pinge alla mängijad, treenerid ja kindlasti ka alaliidu ning tõstab curlingu avalikkuse tähelepanu alla rohkem kui kunagi varem. Panused ja ootused on kõrged. Usun, et meie kõigi ühiseks eesmärgiks on panustada maksimaalselt selleks, et olümpiaunistus saaks 2018. aastal reaalsuseks. Alanud hooaja tippsündmusteks Eesti curlingu jaoks kujunevad kahtlemata segapaaride curlingu maailmameistrivõistlused, samas on OMi kvalifikatsiooni endiselt võimalus pääseda ka meie naiste ja meeste koondistel.

Ma loodan, et  alanud hooaeg saab olema ajalooliselt edukas. Kindlasti toob see võite ja kaotusi, kuid teame kindlalt – mängime Eestis maailmatasemel curlingut. Soovin kõikidele võistkondadele ja mängijatele senise karjääri parimat hooaega, saagu kõik sportlikud sihid ja eesmärgid teoks. See on meie enda kätes, sest mängimiseks on loodud maailma tasemel tingmused, know-how saamiseks on palgatud välistreener! Edukat hooaega!

Fred Randver

President
Eesti Curlingu Liit